Yhdistelmäpuikko, muoto A
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varsi, tappiosat ja kaikki tärkeät olakkeiden kosketuspinnat kauluksessa on hiottu. Balluff/RFID-sirureiällä.
Kaikki varret lasikuulapuhallettu hienoilla lasihelmillä.
Käyttötiedot
- Kiilalla jyrsimiin kiila-uralla, esim. DIN 841.
- Vääntiörenkaalla jyrsimiin ristiuralla DIN 1880 sekä jyrsinkehille DIN 1830.
Toimitussisältö
Sisältää kiilan, vääntiörenkaan ja lukitusruuvin.
Erikoisvaruste
Vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835, erikoisavaimet nro 309840.
Huomautus
Sisäinen jäähdytys mahdollinen sopivalla kiristysruuvilla nro 309861.
Tekniset tiedot
| Työstöstrategia | HPC |
|---|---|
| Kartio | SK 40 A = 100 |
| Tuotetyyppi | Jyrsinterän kiinnitystappi |
| Normi | DIN 6358 |
| Muoto | ADB |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 15000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 6 µm |
| Kiristysholkki d1 | 16 mm |
| Jyrsinakselin pituus l3 vetorenkaalla | 17 mm |
| Irtovedinrengas nro 309870 | 16 |
| Jyrsinakaran pituus l4 | 27 mm |
| Akselin halkaisija d1 | 16 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 16 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 16 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 32 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300875 |
|---|---|
| EAN | 4062406251765 |