Weldon-pidin muoto ADB SK 40 A = 130
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
GARANT −
Kaikki varret karkaistusti koneistettu (tasainen käynti!). Tasapainotuslaatu G 2,5 / 25000 min-1.
Balluff/RFID-sirun reiällä.
Käyttötiedot
Weldon-varsisten työkalujen kiinnitykseen standardien DIN 1835 B ja DIN 6535 HB mukaisesti.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308600 − 308806, AB-istukka-avaimet nro 308820 – 308835.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | SK 40 A = 130 |
| Tuotetyyppi | Weldon-pidin |
| Normi | DIN 6359 |
| Työstöstrategia | HPC |
| Kiristysholkki d1 | 14 mm |
| Vara-kiristysruuvi nro 309900 | 12 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 44 mm |
| A-mitta (pituus) | 130 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300270 |
|---|---|
| EAN | 4045197283023 |