Weldon-pidin, muoto ADB, jäähdytyskanavaporauksella SK 40 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Ominaisuudet
GARANT –
Kaikki varret kovakoneistettu (rauhallinen käynti!). Tasapainotuslaatu G 2,5 / 25000 min-1.
Suljettavilla jäähdytyskanavarei’illä.
Balluff/RFID-sirun reiällä.
Käyttötiedot
DIN 1835 B ja DIN 6535 HB mukaisella Weldon-varrella olevien työkalujen kiinnitykseen.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308600 – 308806, AB-istukka-avaimet nro 308820 – 308835.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Jäähdytyskanavan porausreikä | suljettava |
| Kartio | SK 40 A = 100 |
| Tuotetyyppi | Weldon-pidin |
| Normi | DIN 6359 |
| Työstöstrategia | HPC |
| Kiristysholkki d1 | 18 mm |
| Vara-kiristysruuvi nro 309900 | 16 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300235 |
|---|---|
| EAN | 4045197463371 |