Weldon-pidin, muoto AD SK 40 A = 130
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Balluff/RFID-sirureiällä.
Kaikki varret lasikuulapuhallettu. Tasapainotuslaatu G 6,3 / 18000 min-1.
Käyttötiedot
DIN 1835 B:n ja DIN 6535 HB:n mukaisella Weldon-varrella varustettujen työkalujen kiinnitykseen.
Lisävarusteet
Vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
Tekniset tiedot
| Muoto | AD |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 18000 kierrosta/min |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | SK 40 A = 130 |
| Tuotetyyppi | Weldon-pidin |
| Normi | DIN 6359 |
| Työstöstrategia | HPC |
| Kiristysholkki d1 | 8 mm |
| Vara-kiristysruuvi nro 309900 | 8 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 28 mm |
| A-mitta (pituus) | 130 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300267 |
|---|---|
| EAN | 4062406419387 |