Poraistukat, muoto A SK 50 1–13 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
Sinistetty.
Toimitussisältö
Sisältää T-kahvallisen kuusiokoloavaimen.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
Tekniset tiedot
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 18000 min-1 |
|---|---|
| Kartio | SK 50 |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Muoto | A |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Maksimaalinen kiristysmomentti md max | ≤ 14 Nm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 43 mm |
| Jänneväli | 1 - 13 mm |
| Irrallinen istukka-avain nro 627425 | SW 6 |
| A-mitta (pituus) | 87,5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3015001-13 |
|---|---|
| EAN | 4045197307644 |