Päätyjyrsintappi, muoto ADB, jäähdytyskanavan rei’illä SK 50 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Varsi, tapit ja kaikki tärkeät olakkeen vastepinnat ovat hiottuja.
- Lyhyt malli.
- Suurennettu olakkeen vastepinta.
- RFID/Balluff-lastureiällä.
- 4 jäähdytyskanavan reiällä.
- Kaikki varret kovakoneistettu (tasainen käynti!).
Toimitussisältö
Sis. lukitusruuvin.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308600 − 308806, AB-istukka-avaimet nro 308820 – 308835, erikoisavain nro 309840. Jyrsimen kiristysruuvit nro 309860; 309861.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 6 µm |
| Jäähdytyskanavan porausreikä | ei voida sulkea |
| Kartio | SK 50 A = 100 |
| Työstöstrategia | HPC |
| Tuotetyyppi | Päätyjyrsintappi |
| Normi | DIN 6357 |
| Kiristysholkki d1 | 32 mm |
| Jyrsinakaran pituus l4 | 24 mm |
| Akselin halkaisija d1 | 32 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 32 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 32 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 78 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301130 |
|---|---|
| EAN | 4045197285805 |