Päätyjyrsinistukka, muoto ADB, jäähdytyskanavareiällä, SK 40, A = 200
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- 4 jäähdytyskanavareiällä.
- Kaikki varret kovakoneistettu (rauhallinen käynti!).
- Varret, tapit ja kaikki tärkeät laipan tukipinnat hiottu.
- Lyhyt malli.
- Suurennettu laipan tukipinta.
- RFID/Balluff-sirureiällä.
Toimitussisältö
Sis. lukitusruuvi.
Erikoisvarusteet
Vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835, erikoisavain nro 309840. Jyrsimen kiristysruuvit nro 309860; 309861.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Jäähdytyskanavan porausreikä | ei voida sulkea |
| Kartio | SK 40 A = 200 |
| Työstöstrategia | HPC |
| Tuotetyyppi | Päätyjyrsinistukka |
| Normi | DIN 6357 |
| Kiristysholkki d1 | 22 mm |
| Jyrsinakaran pituus l4 | 19 mm |
| Akselin halkaisija d1 | 22 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 22 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 22 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 48 mm |
| A-mitta (pituus) | 200 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301075 |
|---|---|
| EAN | 4062406242107 |