Päätyjyrsinkara, muoto ADB, jäähdytyskanavan rei’illä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- 4 jäähdytyskanavareikää.
- Kaikki varret kovatyöstetty (rauhallinen käynti!).
- Varret, vetotapit ja kaikki tärkeät kauluksen vastepinnat hiottu.
- Lyhyt malli.
- Suurennettu kauluksen vastepinta.
- RFID/Balluff-sirureiällä.
Toimitussisältö
Sisältää lukitusruuvin.
Lisävarusteet
Vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835, erikoisavain nro 309840. Jyrsimen kiristysruuvit nro 309860; 309861.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 6 µm |
| Jäähdytyskanavan porausreikä | ei voida sulkea |
| Kartio | SK 40 A = 160 |
| Työstöstrategia | HPC |
| Tuotetyyppi | Päätyjyrsinistukka |
| Normi | DIN 6357 |
| Kiristysholkki d1 | 40 mm |
| Jyrsinakaran pituus l4 | 27 mm |
| Akselin halkaisija d1 | 40 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 40 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 40 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 89 mm |
| A-mitta (pituus) | 160 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301070 |
|---|---|
| EAN | 4045197285720 |