Kutisteistukka SK 40 A = 120
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Erittäin kuumaluja teräs.
- Koko 3–5 kovametallille (HM), koosta 6 alkaen HSS:lle ja HM:lle.
- Kaikki varret kovakoneistettu (rauhallinen käynti!).
- RFID/Balluff-sirun reikä.
Käyttötiedot
Työkalujen kiinnitykseen lieriövarrella toleranssissa h6.
Sopii induktio-, kosketus- ja kuumailmakutistetyökaluihin.
Erikoislisävaruste
Vetotapit (AB) nro 308600–308800, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835, kutisteistukan jatkeet nro 302410–302419. Kutistelaitteet, tarvikkeet nro 354210–354450, tasapainotusruuvisarja nro 309906 180.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | SK 40 A = 120 |
| Työstöstrategia | HSC; HPC |
| Tuotetyyppi | Kutistesukkaistukka |
| Kiristysholkki d1 | 25 mm |
| ⌀ d2 | 44 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 53 mm |
| A-mitta (pituus) | 120 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302256 |
|---|---|
| EAN | 4045197287991 |