Hydraulinen laajennuskiinnitysistukka, erittäin lyhyt malli, AD 20 mm 20 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Heitto ≤ 3 µm.
- RFID/Balluff-sirureiällä.
- Aksiaalinen pituudensäätö (säätövara 10 mm) mahdollinen.
- Joustava, koska voidaan käyttää supistusholkkeja.
- Jäähdytysnestepaine jopa 80 bar.
Käyttötiedot
Poraukseen, kalvaukseen ja viimeistelyjyrsintään
Erikoistarvikkeet
Vastinruuvi suoraan kiinnitykseen tai supistusholkkien käyttöön pyynnöstä.
Vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-kiintoavain nro 308810–308830, koot 12; 20; 32: supistusholkki nro 302135–302187.
Tekniset tiedot
| Muoto | AD |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Hydro-laajennusistukka |
| Kartio | SK 40 A = 24,5 |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enint. 80 bar |
| Kiristysholkki d1 | 20 mm |
| Sopiva supistusholkki | 302160; 302165; 302155; 302150 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 49,5 mm |
| A-mitta (pituus) | 24,5 mm |
| Säätömatka v | 10 mm |
| ⌀ d2 | 42 mm |
| Paino | 1,3 kg |
| Kierteen koko | M16×1 |
| L2 | 47 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G30202620 |
|---|---|
| EAN | 2050001691705 |