ER-holkkistukka mini / kapea muoto ADB SK 50 A = 160
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Holkkimutteri tasapainotettu HSC:lle. ER11-läpiporaus. Varret kovatyöstetty (hyvä tasapaino!).
Toimitussisältö
Sis. High-Speed ER -minimutteri (nro 309650).
Erikoistarvikkeet
ER-kiristysholkit nro 308881–309434, ER-istukka-avain nro 309740.
Tekniset tiedot
| Kartio | SK 50 A = 160 |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Muoto | ADB |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Tuotetyyppi | Holkki-istukka |
| Työstöstrategia | HSC |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 22 mm |
| Kiristysholkki d1 | 0,5–10 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 22 mm |
| A-mitta (pituus) | 160 mm |
| Jänneväli | 0.5 - 10 mm |
| Muoto | ADB |
| Sopiva istukka-avain nro 309740 | 16 |
| Tehollinen pituus ln | 70 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300669 |
|---|---|
| EAN | 4062406109493 |