ER-holkki-istukka, mini/kapea muoto ADB SK 40 A = 160
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Hylsymutteri tasapainotettu HSC:tä varten.
- ER11-läpiporaus.
- Varret kovatyöstetty (hyvä tasapaino!)
- Vakiona Balluff-sirureikä
Käyttötiedot
Työkalujen kiinnitykseen sylinterivarrella DIN 6499:n mukaan.
Toimitussisältö
Sisältää High-Speed ER-minimutterin (nro 309650).
Erikoisvarusteet
ER-kiristysholkit nro 308881–309434, ER-istukka-avain nro 309740.
Vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820; 308830.
Tekniset tiedot
| Kartio | SK 40 A = 160 |
|---|---|
| Työstöstrategia | HSC |
| Muoto | ADB |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkkistukka |
| ER-kiristysholkeille | 16 |
| Jänneväli | 0.5 - 10 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 22 mm |
| A-mitta (pituus) | 160 mm |
| Kiristysholkki d1 | 0,5–10 mm |
| Muoto | ADB |
| Sopiva istukka-avain nro 309740 | 16 |
| Tehollinen pituus ln | 80 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300665 |
|---|---|
| EAN | 4045197287809 |