ER-holkkara mini / kapea, muoto ADB SK 40 A = 130
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tasapainotettu holkkamutteri HSC:lle. ER11-läpiporaettu läpivienti. Varret kovakoneistettu (hyvä tasapaino!).
Vakiovarusteena Balluff-sirureikä
Käyttötiedot
Työkalujen kiinnitykseen lieriövarrella DIN 6499:n mukaisesti.
Toimitussisältö
Sis. High-Speed ER-minimutterin (nro 309650).
Erikoistarvikkeet
ER-kiristysholkit nro 308881 − 309434, ER-istukka-avain nro 309740.
Vetotapit (AB) nro 308600 − 308806, AB-istukka-avaimet nro 308820; 308830.
Tekniset tiedot
| Kartio | SK 40 A = 130 |
|---|---|
| Työstöstrategia | HSC |
| Muoto | ADB |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki-istukka |
| ER-kiristysholkeille | 16 |
| Jänneväli | 0,5–10 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 22 mm |
| A-mitta (pituus) | 130 mm |
| Kiristysholkki d1 | 0,5–10 mm |
| Muoto | ADB |
| Sopiva istukka-avain nro 309740 | 16 |
| Tehollinen pituus ln | 101 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300652 |
|---|---|
| EAN | 4045197764324 |