Yhdistelmäjyrsintappi
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sisäkierre käsikiristystä varten.
Käyttötiedot
Kiilalla − jyrsimiin, joissa on pituusura, esim. DIN 841.
Välitysholkin kanssa − jyrsimiin, joissa on poikittaisura, DIN 1880.
Toimitussisältö
Sis. kiila, välitysholkki ja lukitusruuvi.
Erikoistarvikkeet
Erikoisavain nro 309840.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | DIN 2080 |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 6 µm |
| Kartio | SK 50 A = 55 |
| Tuotetyyppi | Jyrsimen kiinnityskar a |
| Normi | DIN 6358 |
| Kiristysholkki d1 | 40 mm |
| Jyrsinakselin pituus l3 vetorenkaalla | 27 mm |
| Irtovedinrengas nro 309870 | 40 |
| Jyrsinakaran pituus l4 | 41 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 40 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 40 |
| A-mitta (pituus) | 55 mm |
| Kierteen koko | M24 |
| Kokonaispituus l | 209 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302515 |
|---|---|
| EAN | 4062406111120 |