Weldon-pidin SK 40 16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sisäkierre käsikäyttöiseen kiristykseen.
Käyttötiedot
DIN 1835 B- ja DIN 6535 HB -standardin mukaisella Weldon-varrella varustettujen työkalujen kiinnitykseen.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | DIN 2080 |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | SK 40 |
| Tuotetyyppi | Weldon-pidin |
| Normi | DIN 6359 |
| Kiristysholkki d1 | 16 mm |
| Vara-kiristysruuvi nro 309900 | 16 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 48 mm |
| A-mitta (pituus) | 63 mm |
| Kierteen koko | M16 |
| Kokonaispituus l | 156 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G30242516 |
|---|---|
| EAN | 4062406110086 |