Weldon-pidin SK 50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sisäkierre käsin tehtävää kiristystä varten.
Käyttötiedot
Weldon-varrella varustettujen työkalujen kiinnitykseen standardien DIN 1835 B ja DIN 6535 HB mukaisesti.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | DIN 2080 |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | SK 50 |
| Tuotetyyppi | Weldon-pidin |
| Normi | DIN 6359 |
| Kiristysholkki d1 | 32 mm |
| Vara-kiristysruuvi nro 309900 | 32 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 72 mm |
| A-mitta (pituus) | 80 mm |
| Kierteen koko | M24 |
| Kokonaispituus l | 207 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302440 |
|---|---|
| EAN | 4250122600428 |