Poraistukat muoto A SK 40 2,5–16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan. Sisäkierre käsin kiristämistä varten.
Käyttötiedot
Porien, upottimien ja kalvaimien kiinnitys jyrsinkoneissa.
Toimitussisältö
Sisältää T-kahvalla varustetun kuusiokoloavaimen.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | DIN 2080 |
| Maksimaalinen kiristysmomentti md max | ≤ 14 Nm |
| Kartio | SK 40 |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Jänneväli | 2.5 - 16 mm |
| Varapakka-avaimet | SW6 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 56 mm |
| A-mitta (pituus) | 97 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3025402,5-16 |
|---|---|
| EAN | 4045197307675 |