DIN 2080 DIN208040MT1DRW DIN208050MT1DRW
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4503567
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | DIN 2080 |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kartiomainen sovite | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 25 mm |
| Rungon pituus (LB) | 44.8 mm |
| Liitoskierteen nimelliskoko työkappaleen puolella (THSZWS) | M6 |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | M24 |
| Kokonaispituus (OAL) | 60 mm |
| Varren koko (SS) | 50 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | DIN 2080 |
| Kartio/kiinnitys | SK 50 |
| A-mitta (pituus) | 60 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4503567 |
|---|---|
| EAN | 4543885676947 |
| Valmistajan tuotenumero | 4503567 |