OZ-holkkistukat 4–32 mm 4-32 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laakeroitu kiristysmutteri.
Käyttötiedot
Lieriövarrellisten työkalujen kiinnitykseen OZ-puristusholkkeihin DIN 6388 muoto A ja B mukaan.
Lisävarusteet
OZ-puristusholkit nro 309540–309560, sarja nro 309562 (tyyppi 462 E) koolle 2–25, hakka-avain nro 628400.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | DIN 2080 |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | SK 50 |
| Tuotetyyppi | Holkkipidin |
| Jänneväli | 4–32 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 72 mm |
| A-mitta (pituus) | 73 mm |
| Kierteen koko | M24 |
| Kiristysholkki d1 | 4–32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3024624-32 |
|---|---|
| EAN | 4250122600060 |