ER-holkkistukat
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Lieriövarrellisten työkalujen kiinnitykseen ER/ESX-kiristysholkeissa standardin ISO 15488-B / DIN 6499-B mukaisesti.
Erikoisvaruste
ER-kiristysholkit nro 308981–309040, ER-sarjat nro 309024–309320, ER-istukka-avaimet nro 309680–309740.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | DIN 2080 |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | SK 40 |
| Tuotetyyppi | Holkkipidin |
| Jänneväli | 2–20 mm |
| Varalla ER-kiristysmutteri | 32 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 60 mm |
| Kierteen koko | M16 |
| Kiristysholkki d1 | 2–20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302485 |
|---|---|
| EAN | 4062406110611 |