ER-holkkikiinnityspitimet
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnitykseen ER/ESX-kiristysholkeilla standardin ISO 15488-B / DIN 6499-B mukaan.
Erikoislisävarusteet
ER-kiristysholkit nro 308981–309040, ER-sarjat nro 309024–309320, ER-istukka-avaimet nro 309680–309740.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | DIN 2080 |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | SK 40 |
| ER-kiristysholkeille | 40 |
| Jänneväli | 4–26 mm |
| Varalla ER-kiristysmutteri | 40 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 63 mm |
| A-mitta (pituus) | 80 mm |
| Kierteen koko | M16 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302465 |
|---|---|
| EAN | 4250122600114 |