DIN 2080 DIN208040ER25X50 DIN208030ER32X55
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4502001
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | DIN 2080 |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kartiomainen sovite | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 50 mm |
| Rungon pituus (LB) | 45.4 mm |
| Liitäntähalkisija, maksimi työkappaleen puolella (DCONXWS) | 20 mm |
| Liitäntähalkaisija, minimi, työkappaleen puoli (DCONNWS) | 2 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 55 mm |
| Varren koko (SS) | 30 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | DIN 2080 |
| Kartio/kiinnitys | SK 30 |
| A-mitta (pituus) | 55 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4502001 |
|---|---|
| EAN | 4543885675704 |
| Valmistajan tuotenumero | 4502001 |