ISO 26623-1 (CAMFIX; CAPTO) C3EM6X45
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4560086
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Soveltuu 7 MPa:n jäähdytysnesteelleTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | ISO 26623-1 (CAMFIX; CAPTO) |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Pintakosketusliitäntä | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 25 mm |
| Rungon pituus (LB) | 30 mm |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 6 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 45 mm |
| Varren koko (SS) | 32 |
| Varren tyyppi | Weldon |
| Pakkauspaino | 0.235 |
| Tuotetyyppi | ISO 26623-1 (CAMFIX; CAPTO) |
| A-mitta (pituus) | 45 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4560086 |
|---|---|
| EAN | 4543885694248 |
| Valmistajan tuotenumero | 4560086 |