ISO 26623-1 (CAMFIX; CAPTO) C6SEM16X50C
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4561369
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Soveltuu 7 MPa:n jäähdytysnesteelle. Avain ei sisällyTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | ISO 26623-1 (CAMFIX; CAPTO) |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Pintakosketusliitäntä | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 38 mm |
| Rungon pituus (LB) | 28 mm |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 63 mm |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 16 mm |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | M20 |
| Kokonaispituus (OAL) | 50 mm |
| Varren koko (SS) | C6 |
| Pakkauspaino | 1.078 |
| Tuotetyyppi | ISO 26623-1 (CAMFIX; CAPTO) |
| A-mitta (pituus) | 50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4561369 |
|---|---|
| EAN | 4543885695887 |
| Valmistajan tuotenumero | 4561369 |