Kutisteistukka PSC-63 A = 120
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- RFID-/Balluff-lastureiällä.
- Kaikki varret kovakoneistettu (tasainen käynti!).
- PSC:n sisäkontuurin toiminnalliset pinnat on koneistettu.
Käyttötiedot
Työkalujen kiinnitykseen varren toleranssilla h6.
Erikoislisävarusteet
Kutisteistukan jatkeet nro 302410–302417. Kutistustyökalut nro 354210–354450.
Jäähdytysnesteputki nro 309885, hylsyavain nro 309893 ja tasapainotusruuvisarja nro 309906, koko 180.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 26623-1 |
|---|---|
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Työstöstrategia | HSC; HPC |
| Kartio | PSC-63 A = 120 |
| Tuotetyyppi | Kutisteistukka |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kiristysholkki d1 | 6 mm |
| ⌀ d2 | 21 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 27 mm |
| A-mitta (pituus) | 120 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 308571 |
|---|---|
| EAN | 4045197471895 |