Poranistukka (hammaskehä) Prima
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Leuat ovat karkaistut.
Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
Mukana poranistukan kara DIN 238 asennukseen pistovarteen nro 342300–342850 tai suoraan koneen karaan.
Käyttötiedot
Yleisiin poraustöihin sähkökäsiporakoneilla, iskuporakoneilla ja pylväsporakoneilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hammaskehäporanistukka |
|---|---|
| Jänneväli | 1–10 mm |
| Porapään pituus suljettuna | 77 mm |
| Porakaran tappi | B 16 |
| Poranistukan kartion enimmäishalkaisija | 15.733 mm |
| Sopiva hammaskehän avain | S2 |
| Ulkoinen ⌀ | 42.8 mm |
| Tyyppi | 10/16 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 342215 |
|---|---|
| EAN | 4019208018065 |