Poranistukka (hammaskehä) Prima
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Leuat ovat karkaistut.
Myötäpäivään pyörivään käyttöön.
Käyttötiedot
Yleisiin poraustöihin sähköisillä käsiporakoneilla, iskuporakoneilla ja pylväsporakoneilla.
Rakenne
Istukkaa voidaan käyttää sekä oikea- että vasenkätiseen pyörimissuuntaan, koska se on varmistettu ruuvilla (vasenkätinen kierre).
Rakenne
Leuat on karkaistu.
Myötäpäiväiseen pyörimissuuntaan.
Käyttötiedot
Yleisiin poraustöihin sähköisillä käsiporakoneilla, iskuporakoneilla ja pylväsporakoneilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hammaskehäporanistukka |
|---|---|
| Jänneväli | 1,5–13 mm |
| Porapään pituus suljettuna | 74 mm |
| Sopiva hammaskehän avain | S2 |
| Ulkoinen ⌀ | 42,4 mm |
| Tyyppi | 13-1/2 |
| Kartio | 1/2-20 tuumaa |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 342225 |
|---|---|
| EAN | 4019208415901 |