DIN 69871 DIN6987150MT1X45 DIN6987140MT2X50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4539001
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | DIN 69871 |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kartiomainen istuvuus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 32 mm |
| Rungon pituus (LB) | 30.9 mm |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | M16 |
| Kokonaispituus (OAL) | 50 mm |
| Varren koko (SS) | 40 |
| Pakkauspaino | 0.935 |
| Tuotetyyppi | DIN 69871 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4539001 |
|---|---|
| EAN | 4543885691087 |
| Valmistajan tuotenumero | 4539001 |