DIN 2080 DIN208050MT1X45 DIN208030MT2X50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4523001
- Varastotilanne
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | DIN 2080 |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kartiomainen istuvuus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 32 mm |
| Rungon pituus (LB) | 40.4 mm |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | M12 |
| Kokonaispituus (OAL) | 50 mm |
| Varren koko (SS) | 30 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | DIN 2080 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4523001 |
|---|---|
| EAN | 4543885689459 |
| Valmistajan tuotenumero | 4523001 |