Itsekiristyvä poraistukka 3,2-3/8
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Llambrich
- Tuotenumero
- G3417603,2-3/8
- Varastotilanne
- 18kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
- Itsekiristyvä, avaimeton poraistukka suurilla puristusvoimilla.
- Erittäin ergonominen, helppo käyttää.
- Optimaalinen lääketeollisuuteen autoklaavinkestävyyden ansiosta.
- Valmistettu erittäin korroosionkestävästä teräksestä.
- Korkeimmat laatu- ja turvallisuusstandardit sertifioinnin ISO 13485 mukaisesti.
- Läpireikä mahdollistaa porien, kalvainten, tappien ja muiden työkalujen turvallisen käytön.
Käyttötiedot
Käyttöön kemian-, elintarvike- ja juomateollisuudessa sekä lääketieteessä ja ilmailussa.
Tekniset tiedot
| Ulkoinen ⌀ | 27 mm |
|---|---|
| Jänneväli | 0,3–3 mm |
| Porapään pituus suljettuna | 51 mm |
| Kartio | 3/8-24" |
| Porapään pituus (avoin) | 47 mm |
| Paino | 0,13 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3417603,2-3/8 |
|---|---|
| EAN | 8436004857104 |