Itsekiristyvä poraistukka Supra
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teollisuusmalli
Poraistukka-akselilla DIN 238
Käyttötiedot
Pylväsporakoneisiin.
Asennukseen porakartioon nro 342300–342887 tai suoraan koneen karaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Avaimeton poraistukka |
|---|---|
| Ulkoinen ⌀ | 42.5 mm |
| Jänneväli | 1 - 13 mm |
| Porapään pituus suljettuna | 90 mm |
| Porakaran tappi | B 12 |
| Poranistukan kartion enimmäishalkaisija | 12.065 mm |
| Tyyppi | 13/12 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 341400 |
|---|---|
| EAN | 4019208018546 |