Pikaistukka avaimettomalla lukituksella Extra RV, muovirakenne
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Avaimeton poraistukka, jossa itsestään toimiva radiaalilukitus. Lisälukitusta ei tarvita (erityisen tärkeää iskuporauksessa).
- Erittäin ergonominen, helppokäyttöinen, kuusikulma avaimelle.
- Korkea pyörintätarkkuus.
- Läpiporattu rakenne oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan (kierre M5 tai M6).
Varustettu käynnistyssuojalla.
Rakenne
Kovametalliset kiinnitysleuat vähentävät kulumista.
Malli
- Avaimeton poraistukka itsestään toimivalla radiaalilukituksella. Erillistä lisälukitusta ei tarvita (erityisen tärkeää iskuporauksessa).
- Erittäin ergonominen, helppo käyttää, kuusiokanta kiintoavaimille.
- Korkea pyörintätarkkuus.
- Läpiporattu malli oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan (kierre M5 tai M6).
Varustettu käynnistyssuojalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Avaimeton poraistukka |
|---|---|
| Avaimeton lukitus | kyllä |
| Jänneväli | 1,5–13 mm |
| Porapään pituus suljettuna | 72,4 mm |
| Porapään pituus (avoin) | 64,5 mm |
| Ulkoinen ⌀ | 42,7 mm |
| Tyyppi | 13-3/8 |
| Kartio | 3/8-24 tuumaa |
| Suurin koneen teho | 1000 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 342200 |
|---|---|
| EAN | 4019208414980 |