Avaimeton poraistukka, Extra RV, metallirakenne 13–1/2 13-1/2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Avaimeton poraistukka, jossa itseaktivoituva radiaalilukitus. Erillistä lisälukitusta ei tarvita (erityisen tärkeää iskuporauksessa).
- Erittäin ergonominen, helppokäyttöinen, kuusikulma jakoavaimille.
- Korkea pyörintätarkkuus.
- Läpiporattu rakenne oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan (kierre M5 tai M6).
Varustettu käynnistyssuojalla.
Rakenne
Kovametalliset kiristysleuat vähentävät kulumista.
Rakenne
- Avaimeton poraistukka itsetoimisella radiaalilukituksella. Erillistä lisälukitusta ei tarvita (erityisen tärkeää iskuporauksessa).
- Erittäin ergonominen, helppokäyttöinen, kuusiokanta kiintoavaimille.
- Korkea pyörintätarkkuus.
- Läpiporattu malli oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan (kierre M5 tai M6).
Varustettu käynnistyssuojalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Avaimeton poraistukka |
|---|---|
| Avaimeton lukitus | kyllä |
| Jänneväli | 1.5 - 13 mm |
| Porapään pituus suljettuna | 72,4 mm |
| Porapään pituus (avoin) | 64,5 mm |
| Ulkoinen ⌀ | 42,7 mm |
| Tyyppi | 13-1/2 |
| Kartio | 1/2-20 tuumaa |
| Suurin koneen teho | 1100 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G34220513-1/2 |
|---|---|
| EAN | 4019208414935 |