Pikaistukat avaimettomalla lukituksella, metallirakenne 13-1/2 13-1/2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Avaimeton pikaistukka itseaktivoituvalla radiaalilukituksella. Erillistä lisälukitusta ei tarvita (erityisen tärkeää iskuporauksessa).
- Erittäin ergonominen, helppokäyttöinen, kuusiokanta kiintoavaimille.
- Korkea pyörintätarkkuus.
- Läpiporattu rakenne oikea- ja vasenkätiseen pyörimiseen (kierre M5 tai M6).
Kovametalliset kiristyspalat kulumisen vähentämiseksi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Avainistukka |
|---|---|
| Avaimeton lukitus | kyllä |
| Jänneväli | 1.5–13 mm |
| Porapään pituus suljettuna | 71.2 mm |
| Porapään pituus (avoin) | 64.5 mm |
| Ulkoinen ⌀ | 42 mm |
| Tyyppi | 13-1/2 |
| Kartio | 1/2-20 tuumaa |
| Suurin koneen teho | 1100 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G34220813-1/2 |
|---|---|
| EAN | 4062406381691 |