TJSGJETCAT40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU3356935
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Jäähdytysnesteen paine koneen karan läpi: min. 2 MPa / maks. 4 MPa. Min. virtaus: 12 l/min. Maks. työkalun varren halkaisija: 7,0 mm. Kierroslukualue: 35 000–55 000 rpm (arvioituja arvoja, jotka riippuvat jäähdytysnesteen paineesta, virtauksesta ja tyypistä).Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | Kartiomainen sovitus | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 2.48" |
| Holkin koko | ER11 |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 5" |
| Kokonaispituus (OAL) | 8.346" |
| Ulostyöntöpituus (LPR) | 5.669" |
| Varren koko (SS) | CAT40 |
| Pakkauspaino | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU3356935 |
|---|---|
| EAN | 4543885667471 |
| Valmistajan tuotenumero | 3356935 |