DA574636-8860-4E14-9308-635D6A994B87 TJSGJETBT40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU3355060
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Jäähdytysnestepaine koneen karan kautta: min. 2 MPa / maks. 4 MPa Min. virtaus: 12 l/min Työkalun varren maks. halkaisija: 7,0 mm Kierroslukualue: 35 000–55 000 rpm (Arvot ovat likimääräisiä ja riippuvat jäähdytysnestepaineesta, virtauksesta ja tyypistä.)Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | Kartiomainen sovite | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 2.48" |
| Holkin koko | ER11 |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 4.213" |
| Kokonaispituus (OAL) | 7.441" |
| Ulostyöntöpituus (LPR) | 4.882" |
| Varren koko (SS) | BT40 |
| Pakkauspaino | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU3355060 |
|---|---|
| EAN | 4543885667365 |
| Valmistajan tuotenumero | 3355060 |