ISO 26623-1 (CAMFIX; CAPTO) C6SCA25.4-075
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6707873
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Ura-jyrsinten holkit eivät sisälly toimitukseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | ISO 26623-1 (CAMFIX; CAPTO) |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Y-kosketusliitäntä | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 40 mm |
| Rungon pituus (LB) | 21 mm |
| Kiinnityspituus työkappaleen puolella (LSCWS) | 55 mm |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 63 mm |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 25.4 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 75 mm |
| Kiilan leveys | 6.35 mm |
| Pakkauspaino | 1.66 |
| Tuotetyyppi | ISO 26623-1 (CAMFIX; CAPTO) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6707873 |
|---|---|
| EAN | 4543885738324 |
| Valmistajan tuotenumero | 6707873 |