ER-kiristyshylsy tiivisteellä ja suuttimilla ER 32 12 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täyskarkaistu ja hiottu. Kiillotettu.
Tiivistetyt mallit suuttimilla vain nimellis-⌀:lle.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 10 µm |
| Kokonaispituus l | 40 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 33 mm |
| Kartio | ER 32 |
| Tyyppi | 469 E |
| Normi | ISO 15488-A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 33 mm |
| Nimellinen kiinnitys-⌀ d | 12 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G30900212 |
|---|---|
| EAN | 4045197645296 |