ER-kiristysholkki tiivisteellä ja suuttimilla ER 25 16 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Malli
Täyskarkaistu ja hiottu. Kiillotettu.
Tiivistetyt mallit suuttimilla vain nimellis-⌀:lle.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristyshylsy |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 10 µm |
| Kokonaispituus l | 34 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 26 mm |
| Kartio | ER 25 |
| Tyyppi | 429 E |
| Normi | ISO 15488-A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 26 mm |
| Nimellinen kiinnitys-⌀ d | 16 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G30896216 |
|---|---|
| EAN | 4045197645197 |