ER-kiristysholkki tiivisteellä ER32 19 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kokonaan karkaistu ja hiottu. Kiillotettu. Vain nimelliselle ⌀:lle.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 10 µm |
| Kokonaispituus l | 40 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 33 mm |
| Kartio | ER32 |
| Tyyppi | 469 E |
| Normi | ISO 15488-A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 33 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G30900119 |
|---|---|
| EAN | 4045197888761 |