ER-kiristysholkki tiivisteellä 7 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täysin karkaistu ja hiottu. Kiillotettu. Vain nimellis-⌀:lle.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 10 µm |
| Kokonaispituus l | 34 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 26 mm |
| Kartio | ER25 |
| Tyyppi | 429 E |
| Normi | ISO 15488-A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 26 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3089597 |
|---|---|
| EAN | 4045197888501 |