ER-kiristysholkki tiivisteellä ER16 10 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kauttaaltaan karkaistu ja hiottu. Kiillotettu. Vain nimellis-⌀:lle.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 10 µm |
| Kokonaispituus l | 27.5 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 17 mm |
| Tyyppi | 425 E |
| Normi | ISO 15488-A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 17 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G30892110 |
|---|---|
| EAN | 4045197888457 |