ER-kiristysholkki tiivisteellä ER 32 17 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Läpikarkaistu ja hiottu.
Korroosiosuoja: Koko kiristysholkki on pinnoitettu FAHRION Protect -pinnoitteella, myös toiminnallisilta pinnoilta.
Etu
Pinnoite pidentää kiristysholkin käyttöikää sekä varmistaa parhaan toiminnan ja tarkkuuden.
Huomautus
Tiivisteellä sisäistä jäähdytystä varten (voidaan käyttää jopa 60 bar) voidaan kiristää vain nimellismittaa.
Vastaava ISO 15488-A.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Kokonaispituus l | 40 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 32.7 mm |
| Kartio | ER 32 |
| Tyyppi | 469 E |
| Normi | ISO 15488-A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 32.7 mm |
| Nimellinen kiinnitys-⌀ d | 17 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G30898617 |
|---|---|
| EAN | 2050001765277 |