ER-kiristysholkki tiivisteellä ER 25 7 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kokonaan karkaistu ja hiottu.
Korroosiosuoja: koko kiristysholkki on pinnoitettu FAHRION Protect -pinnoitteella, myös toiminnallisilta pinnoilta.
Etu
Pinnoite pidentää kiristysholkin käyttöikää sekä varmistaa parhaan toiminnan ja tarkkuuden.
Huomautus
Sisäistä jäähdytystä varten olevalla tiivisteellä (käytettävissä jopa 60 bariin asti) voidaan kiristää vain nimellismittaa.
ISO 15488-A:n kaltainen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Kokonaispituus l | 34 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 25.7 mm |
| Kartio | ER 25 |
| Tyyppi | 429 E |
| Normi | ISO 15488-A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 25.7 mm |
| Nimellinen kiinnitys-⌀ d | 7 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3089467 |
|---|---|
| EAN | 2050001767332 |