ER-kiristysholkki tiivisteellä ER 20 5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kauttaaltaan karkaistu ja hiottu.
Korroosiosuoja: koko kiristysholkki on pinnoitettu FAHRION Protect -pinnoitteella, myös toiminnallisilta pinnoilta.
Metallinen tiiviste.
Etu
Pinnoite pidentää kiristysholkin käyttöikää sekä varmistaa parhaan toiminnan ja tarkkuuden.
Huomautus
Sisäisen jäähdytyksen tiivisteellä voidaan kiristää vain nimellismitta.
ISO 15488-A:n kaltainen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Kokonaispituus l | 31.5 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 20.7 mm |
| Kartio | ER 20 |
| Tyyppi | 427 E |
| Normi | ISO 15488-A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 20.7 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3089175 |
|---|---|
| EAN | 4054631188589 |