ER-kiristysholkki tiivisteellä ER 20
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kokonaan karkaistu ja hiottu.
Korroosiosuoja: Koko kiristysholkki on päällystetty FAHRION Protect -pinnoitteella, myös toiminnallisilta pinnoilta.
Etu
Pinnoite pidentää kiristysholkin käyttöikää sekä varmistaa parhaan toiminnan ja tarkkuuden.
Huomautus
Tiivisteellä sisäistä jäähdytystä varten (käytettävissä 60 bariin asti) voidaan kiristää vain nimellismitta.
Samankaltainen ISO 15488-A.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Kokonaispituus l | 31.5 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 20.7 mm |
| Kartio | ER 20 |
| Tyyppi | 427 E |
| Normi | ISO 15488-A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 20.7 mm |
| Nimellinen kiinnitys-⌀ d | 8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 308916 |
|---|---|
| EAN | 2050001765482 |