ER-kiristysholkki kierretapille tiivisteellä ER 32
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin standardeihin ER-holkki-istukoihin; FAHRION-kiristysholkit myös tarkkuus-ER-kiristysholkkeihin CENTRO P.
Rakenne
Tiivistystulpalla sisäiseen jäähdytykseen (jopa 60 bar!).
FAHRION®-korroosiosuoja:
- Koko kiristysholkki on pinnoitettu, myös toiminnallisilta pinnoilta.
- Pidentää kiristysholkin käyttöikää sekä varmistaa parhaan toiminnan ja tarkkuuden.
Sisäisellä neliöllä kierretapin positiivista vääntövetoa varten.
Huomautus
FAHRION®-kiristysholkit standardin ISO 15488-A mukaisesti.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 10 µm |
| Kokonaispituus l | 40 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 32.7 mm |
| Kartio | ER 32 |
| Tyyppi | 4537 E |
| Normi | ISO 15488-A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 32.7 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 309414 |
|---|---|
| EAN | 2050001766915 |