ER-kiristysholkki HP ER 8
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Tarkkuus-ER-holkkistukoille CENTRO P.
Malli
Järjestelmäheitto ja toistotarkkuus 3 µm (3×D, maks. = 50 mm), yhdessä FAHRION CENTRO P -istukan kanssa.
Korroosiosuoja: koko kiristysholkki on pinnoitettu FAHRION Protect -pinnoitteella myös toiminnallisilta pinnoilta.
Etu
Pinnoite pidentää kiristysholkin käyttöikää sekä varmistaa parhaan toiminnan ja tarkkuuden.
Huomautus
- Optimaalinen heitto vain käytettäessä CENTRO P -istukassa.
- Kiristysalue h10 (vain nimellismitta).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 2 µm |
| Kokonaispituus l | 13.6 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 8.5 mm |
| Kartio | ER 8 |
| Tyyppi | 4004 E |
| Normi | ISO 15488-B |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 8.5 mm |
| Nimellinen kiinnitys-⌀ d | 4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 309365 |
|---|---|
| EAN | 2050001766687 |