ER-puristusholkki HP ER 40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Tarkkuus-ER-holkkistukoille CENTRO P.
Rakenne
Järjestelmän heitto ja toistotarkkuus 3 µm (3×D, maksimi = 50 mm) yhdessä FAHRION CENTRO P -istukan kanssa.
Korroosiosuoja: Koko puristusholkki on pinnoitettu FAHRION Protect -pinnoitteella myös toiminnallisilta pinnoilta.
Etu
Pinnoite pidentää puristusholkin käyttöikää sekä varmistaa parhaan toiminnan ja tarkkuuden.
Huomautus
- Optimaalinen heitto vain käytettäessä CENTRO P -istukassa.
- Kiristysalue h10 (vain nimellismitta).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 2 µm |
| Kokonaispituus l | 46 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 41 mm |
| Kartio | ER 40 |
| Tyyppi | 472 E |
| Normi | ISO 15488-B |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 41 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 309379 |
|---|---|
| EAN | 2050001768797 |