ER-istukkaholkki HP ER 32
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Tarkkuus-ER-holkki-istukoihin CENTRO P.
Rakenne
Järjestelmän heitto ja toistotarkkuus 3 µm (3×D, maks. = 50 mm) yhdessä FAHRION CENTRO P -istukan kanssa.
Korroosiosuoja: koko istukkaholkki on pinnoitettu FAHRION Protect -pinnoitteella, myös toiminnallisilta pinnoilta.
Etu
Pinnoite pidentää istukkaholkin käyttöikää sekä varmistaa parhaan toiminnan ja tarkkuuden.
Huomautus
- Optimaalinen heitto vain käytettäessä CENTRO P -istukassa.
- Kiristysalue h10 (vain nimellismitta).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 2 µm |
| Kokonaispituus l | 40 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 33 mm |
| Kartio | ER 32 |
| Tyyppi | 470 E |
| Normi | ISO 15488-B |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 33 mm |
| Nimellinen kiinnitys-⌀ d | 17 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 309376 |
|---|---|
| EAN | 2050001767455 |